Final results 6. FYKOSí Fyziklání

Category A

total 50 records
Team Id
Team name
Rank in category
1533 G, Jírovcova 8, ČB 5
1534 G a SOŠ Rokycany 31
1535 G a SOŠPg Čáslav 40
1536 Jiráskovo G Náchod 11
1537 G Kadaň 36
1538 G Strakonice 32
1539 Matiční G, Ostrava 43
1540 G Jaroslava Vrchlického Klatov 35
1541 Alea 48
1542 Amazingní Starvace 1
1543 Archimédova noční můra 47
1544 Army of Ants 15
1545 Balistické střely 14
1546 Bazinga 9
1547 Černokněžníci 12
1548 Františkáni 33
1549 GFMP 22
1550 GJŠ 41
1551 GPdC Tábor 4
1552 Gymbos 44
1553 Gymik 6
1555 Gymnázium Šternberk 17
1556 GymŠpit 16
1557 Gyrec Mix 28
1558 GYZA 26
1559 Hanisovi loupáci 21
1560 Hardcore Tetris Vault 8
1562 JGNB 27
1563 Kavalíři 42
1564 Kepler 13
1565 Kratochvíle 29
1566 Krumlováci 34
1567 Masarykáč 7
1568 Mazáci 39
1569 Moraváci 10
1570 Mudrci 20
1571 Nadržený rajdy 18
1572 Odkaz Arnolda J. Rimmera 46
1573 Plameňáci 49
1574 Pozitróny 3
1575 Růžoví poníci 19
1576 Sem napište jméno týmu 30
1577 Silná trojka 25
1578 Sportovci 45
1579 Stavbařka 38
1580 This is Sparta 37
1581 Tylák 2
1582 Tým kapitána fyzikálního družs 24
1583 Zelený Šmolkovia 23
1667 GYMIK2 50

Category B

total 0 records
Team Id
Team name
Rank in category
Žádné záznamy

Category C

total 0 records
Team Id
Team name
Rank in category
Žádné záznamy

Global

total 50 records
Team Id
Team name
Total rank
1533 G, Jírovcova 8, ČB 5
1534 G a SOŠ Rokycany 31
1535 G a SOŠPg Čáslav 40
1536 Jiráskovo G Náchod 11
1537 G Kadaň 36
1538 G Strakonice 32
1539 Matiční G, Ostrava 43
1540 G Jaroslava Vrchlického Klatov 35
1541 Alea 48
1542 Amazingní Starvace 1
1543 Archimédova noční můra 47
1544 Army of Ants 15
1545 Balistické střely 14
1546 Bazinga 9
1547 Černokněžníci 12
1548 Františkáni 33
1549 GFMP 22
1550 GJŠ 41
1551 GPdC Tábor 4
1552 Gymbos 44
1553 Gymik 6
1555 Gymnázium Šternberk 17
1556 GymŠpit 16
1557 Gyrec Mix 28
1558 GYZA 26
1559 Hanisovi loupáci 21
1560 Hardcore Tetris Vault 8
1562 JGNB 27
1563 Kavalíři 42
1564 Kepler 13
1565 Kratochvíle 29
1566 Krumlováci 34
1567 Masarykáč 7
1568 Mazáci 39
1569 Moraváci 10
1570 Mudrci 20
1571 Nadržený rajdy 18
1572 Odkaz Arnolda J. Rimmera 46
1573 Plameňáci 49
1574 Pozitróny 3
1575 Růžoví poníci 19
1576 Sem napište jméno týmu 30
1577 Silná trojka 25
1578 Sportovci 45
1579 Stavbařka 38
1580 This is Sparta 37
1581 Tylák 2
1582 Tým kapitána fyzikálního družs 24
1583 Zelený Šmolkovia 23
1667 GYMIK2 50