Final results 6. FYKOSí Fyziklání

Category A

total 50 records
Rank in category
Team name
Team Id
1 Amazingní Starvace 1542
2 Tylák 1581
3 Pozitróny 1574
4 GPdC Tábor 1551
5 G, Jírovcova 8, ČB 1533
6 Gymik 1553
7 Masarykáč 1567
8 Hardcore Tetris Vault 1560
9 Bazinga 1546
10 Moraváci 1569
11 Jiráskovo G Náchod 1536
12 Černokněžníci 1547
13 Kepler 1564
14 Balistické střely 1545
15 Army of Ants 1544
16 GymŠpit 1556
17 Gymnázium Šternberk 1555
18 Nadržený rajdy 1571
19 Růžoví poníci 1575
20 Mudrci 1570
21 Hanisovi loupáci 1559
22 GFMP 1549
23 Zelený Šmolkovia 1583
24 Tým kapitána fyzikálního družs 1582
25 Silná trojka 1577
26 GYZA 1558
27 JGNB 1562
28 Gyrec Mix 1557
29 Kratochvíle 1565
30 Sem napište jméno týmu 1576
31 G a SOŠ Rokycany 1534
32 G Strakonice 1538
33 Františkáni 1548
34 Krumlováci 1566
35 G Jaroslava Vrchlického Klatov 1540
36 G Kadaň 1537
37 This is Sparta 1580
38 Stavbařka 1579
39 Mazáci 1568
40 G a SOŠPg Čáslav 1535
41 GJŠ 1550
42 Kavalíři 1563
43 Matiční G, Ostrava 1539
44 Gymbos 1552
45 Sportovci 1578
46 Odkaz Arnolda J. Rimmera 1572
47 Archimédova noční můra 1543
48 Alea 1541
49 Plameňáci 1573
50 GYMIK2 1667

Category B

total 0 records
Rank in category
Team name
Team Id
Žádné záznamy

Category C

total 0 records
Rank in category
Team name
Team Id
Žádné záznamy

Global

total 50 records
Total rank
Team name
Team Id
1 Amazingní Starvace 1542
2 Tylák 1581
3 Pozitróny 1574
4 GPdC Tábor 1551
5 G, Jírovcova 8, ČB 1533
6 Gymik 1553
7 Masarykáč 1567
8 Hardcore Tetris Vault 1560
9 Bazinga 1546
10 Moraváci 1569
11 Jiráskovo G Náchod 1536
12 Černokněžníci 1547
13 Kepler 1564
14 Balistické střely 1545
15 Army of Ants 1544
16 GymŠpit 1556
17 Gymnázium Šternberk 1555
18 Nadržený rajdy 1571
19 Růžoví poníci 1575
20 Mudrci 1570
21 Hanisovi loupáci 1559
22 GFMP 1549
23 Zelený Šmolkovia 1583
24 Tým kapitána fyzikálního družs 1582
25 Silná trojka 1577
26 GYZA 1558
27 JGNB 1562
28 Gyrec Mix 1557
29 Kratochvíle 1565
30 Sem napište jméno týmu 1576
31 G a SOŠ Rokycany 1534
32 G Strakonice 1538
33 Františkáni 1548
34 Krumlováci 1566
35 G Jaroslava Vrchlického Klatov 1540
36 G Kadaň 1537
37 This is Sparta 1580
38 Stavbařka 1579
39 Mazáci 1568
40 G a SOŠPg Čáslav 1535
41 GJŠ 1550
42 Kavalíři 1563
43 Matiční G, Ostrava 1539
44 Gymbos 1552
45 Sportovci 1578
46 Odkaz Arnolda J. Rimmera 1572
47 Archimédova noční můra 1543
48 Alea 1541
49 Plameňáci 1573
50 GYMIK2 1667