Final results 2. FYKOSí Fyziklání

Category A

total 40 records
Team Id
Team name
Rank in category
1802 G Jana Keplera (Praha) 1
1803 PČG Karlovy Vary 2
1804 G J. K. Tyla (Hradec Králové) 3
1805 G Špitálská & Trutnov 4
1806 G Nad Alejí (Praha) 5
1807 G Christiana Dopplera (Praha) 6
1808 Jiráskovo G v Náchodě 7
1809 G Matyáše Lercha (Brno) 8
1810 G Mladá Boleslav A 9
1811 G Písnická (Praha) 10
1812 G Jaroslava Vrchlického (Klato 11
1813 G Brno-Řečkovice A 12
1814 G Budějovická (Praha) 13
1815 G Mladá Boleslav B 14
1816 G Dr. Václava Šmejkala A (Ústí 15
1817 G Zábřeh 17
1818 G Jana Nerudy (Praha) 16
1819 G Opatov A (Praha) 18
1820 G Šternberk 19
1821 G Jihlava 20
1822 G Ivana Olbrachta (Semily) 22
1823 G Říčany 21
1824 G Brno-Řečkovice B 24
1825 G Hlohovec 23
1826 G Pierra de Coubertina (Tábor) 25
1827 G Děčín B 26
1828 G Bernarda Bolzana 27
1829 G Jateční B (Ústí n. Labem) 28
1830 G Boskovice 30
1831 G Opatov B (Praha) 29
1832 G Lanškroun A 32
1833 G TGM (Litvínov) 33
1834 G Jaroměř 31
1835 SPŠ Hronov 34
1836 G Petra Bezruče (Frýdek-Místek 35
1837 1st International School of Os 36
1838 G Lanškroun B 37
1839 G Jateční A (Ústí n. Labem) 38
1840 G Děčín A 39
1841 G Sušice 40

Category B

total 0 records
Team Id
Team name
Rank in category
Žádné záznamy

Category C

total 0 records
Team Id
Team name
Rank in category
Žádné záznamy

Global

total 40 records
Team Id
Team name
Total rank
1802 G Jana Keplera (Praha) 1
1803 PČG Karlovy Vary 2
1804 G J. K. Tyla (Hradec Králové) 3
1805 G Špitálská & Trutnov 4
1806 G Nad Alejí (Praha) 5
1807 G Christiana Dopplera (Praha) 6
1808 Jiráskovo G v Náchodě 7
1809 G Matyáše Lercha (Brno) 8
1810 G Mladá Boleslav A 9
1811 G Písnická (Praha) 10
1812 G Jaroslava Vrchlického (Klato 11
1813 G Brno-Řečkovice A 12
1814 G Budějovická (Praha) 13
1815 G Mladá Boleslav B 14
1816 G Dr. Václava Šmejkala A (Ústí 15
1817 G Zábřeh 17
1818 G Jana Nerudy (Praha) 16
1819 G Opatov A (Praha) 18
1820 G Šternberk 19
1821 G Jihlava 20
1822 G Ivana Olbrachta (Semily) 22
1823 G Říčany 21
1824 G Brno-Řečkovice B 24
1825 G Hlohovec 23
1826 G Pierra de Coubertina (Tábor) 25
1827 G Děčín B 26
1828 G Bernarda Bolzana 27
1829 G Jateční B (Ústí n. Labem) 28
1830 G Boskovice 30
1831 G Opatov B (Praha) 29
1832 G Lanškroun A 32
1833 G TGM (Litvínov) 33
1834 G Jaroměř 31
1835 SPŠ Hronov 34
1836 G Petra Bezruče (Frýdek-Místek 35
1837 1st International School of Os 36
1838 G Lanškroun B 37
1839 G Jateční A (Ústí n. Labem) 38
1840 G Děčín A 39
1841 G Sušice 40