Final results 2. FYKOSí Fyziklání

Category A

total 40 records
Rank in category
Team name
Team Id
1 G Jana Keplera (Praha) 1802
2 PČG Karlovy Vary 1803
3 G J. K. Tyla (Hradec Králové) 1804
4 G Špitálská & Trutnov 1805
5 G Nad Alejí (Praha) 1806
6 G Christiana Dopplera (Praha) 1807
7 Jiráskovo G v Náchodě 1808
8 G Matyáše Lercha (Brno) 1809
9 G Mladá Boleslav A 1810
10 G Písnická (Praha) 1811
11 G Jaroslava Vrchlického (Klato 1812
12 G Brno-Řečkovice A 1813
13 G Budějovická (Praha) 1814
14 G Mladá Boleslav B 1815
15 G Dr. Václava Šmejkala A (Ústí 1816
16 G Jana Nerudy (Praha) 1818
17 G Zábřeh 1817
18 G Opatov A (Praha) 1819
19 G Šternberk 1820
20 G Jihlava 1821
21 G Říčany 1823
22 G Ivana Olbrachta (Semily) 1822
23 G Hlohovec 1825
24 G Brno-Řečkovice B 1824
25 G Pierra de Coubertina (Tábor) 1826
26 G Děčín B 1827
27 G Bernarda Bolzana 1828
28 G Jateční B (Ústí n. Labem) 1829
29 G Opatov B (Praha) 1831
30 G Boskovice 1830
31 G Jaroměř 1834
32 G Lanškroun A 1832
33 G TGM (Litvínov) 1833
34 SPŠ Hronov 1835
35 G Petra Bezruče (Frýdek-Místek 1836
36 1st International School of Os 1837
37 G Lanškroun B 1838
38 G Jateční A (Ústí n. Labem) 1839
39 G Děčín A 1840
40 G Sušice 1841

Category B

total 0 records
Rank in category
Team name
Team Id
Žádné záznamy

Category C

total 0 records
Rank in category
Team name
Team Id
Žádné záznamy

Global

total 40 records
Total rank
Team name
Team Id
1 G Jana Keplera (Praha) 1802
2 PČG Karlovy Vary 1803
3 G J. K. Tyla (Hradec Králové) 1804
4 G Špitálská & Trutnov 1805
5 G Nad Alejí (Praha) 1806
6 G Christiana Dopplera (Praha) 1807
7 Jiráskovo G v Náchodě 1808
8 G Matyáše Lercha (Brno) 1809
9 G Mladá Boleslav A 1810
10 G Písnická (Praha) 1811
11 G Jaroslava Vrchlického (Klato 1812
12 G Brno-Řečkovice A 1813
13 G Budějovická (Praha) 1814
14 G Mladá Boleslav B 1815
15 G Dr. Václava Šmejkala A (Ústí 1816
16 G Jana Nerudy (Praha) 1818
17 G Zábřeh 1817
18 G Opatov A (Praha) 1819
19 G Šternberk 1820
20 G Jihlava 1821
21 G Říčany 1823
22 G Ivana Olbrachta (Semily) 1822
23 G Hlohovec 1825
24 G Brno-Řečkovice B 1824
25 G Pierra de Coubertina (Tábor) 1826
26 G Děčín B 1827
27 G Bernarda Bolzana 1828
28 G Jateční B (Ústí n. Labem) 1829
29 G Opatov B (Praha) 1831
30 G Boskovice 1830
31 G Jaroměř 1834
32 G Lanškroun A 1832
33 G TGM (Litvínov) 1833
34 SPŠ Hronov 1835
35 G Petra Bezruče (Frýdek-Místek 1836
36 1st International School of Os 1837
37 G Lanškroun B 1838
38 G Jateční A (Ústí n. Labem) 1839
39 G Děčín A 1840
40 G Sušice 1841